Güncel görseller yükleniyor %98..

Barkod Sistemleri

Barkod otomasyon ve perakende satış alanında yazılım ve ürün hizmetleri..

Profesyonel Teknik Servis Argox, Zebra, Toshiba ve TSC ürünleri

İşyerinize sistemli profesyonel uygun Barkod ve Otomasyon Sisteminizi belirlemeniz için ihtiyacınıza uygun ürünleri seçmenize yardımcı olalım.
Siz kendinizi güvende hissederken servis personellerimiz sistem kurulum işlemini gerçekleştirsin.

Servis Talebi Destek

Ücretsiz Keşif Formu

Formu doldurarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Plus

Barkod ve Otomasyon Sistemleri

MTL Bilişim Teknolojileri olarak verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile müşterilerimizin mevcut sistemlerinin işleyişi ile ilgili fizibililte çalışması yaptıktan sonra ,uzun vadeli ihtiyaçları göz öne alınarak yeniden yapılanma sağlıyoruz. Sağladığımız BT danışmanlığı ile müşterilerimizin en az maliyet gerektirecek, en iyi performans alacakları sisteme kavuşmalarını sağlamak en önemli hedefimiz.

Barkod, çubuk kod ya da çizgi im, verilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi için çeşitli kodlama yöntemleriyle sunulmasıdır. Orijinal olarak barkod, veriyi paralel çizgilerin genişlikleri ve boşlukları arasında saklardı, ama günümüzde noktasal şekiller, iç içe daireler ve görüntü içinde gizli şekiller gibi farklı türlerde de görülebiliyorlar.

Barkod, barkod okuyucu olarak da adlandırılan optik okuyucular ile okunabilir veya özel yazılımlarla görüntü içinden taranabilir. Barkod bilgisayara veri girişinin doğruluğunu ve hızını artıran Otomatik Tanıma Veri Toplama (OT/VT) uygulamalarında geniş bir kullanım alanı bulmaktadır. Geleneksel olarak barkod kodlaması sadece rakamları sembolize ederken, yeni sembolojiler tüm ASCII karakter setine büyük harf ve daha fazlasını eklemiştir.

MTL Bilişim Teknolojileri çalıştığı tüm firmalara danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Sistem Danışmanlığı

MTL Bilişim danışmanlık hizmetleri profesyonel ekibi ile, firmaları gereksiz sistem yatırımı maliyetlerinden kurtaracağı gibi zaman kaybını da önleyecektir.

Özel Servis Hizmeti

MTL Bilişim Teknolojileri olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen servis ağı ile tüketicilerine en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini sunmayı amaçlıyor.

Yerinde Hizmet

MTL Bilişim Teknolojileri, geniş bir yelpazedeki hizmetleriyle müşterileri için en kapsamlı Yerinde Hizmet Çözümlerini tasarlar, yönetir ve sunar.

Argox Barkod Sistemleri Zebra Barkod Sistemleri Toshiba Barkod Sitemleri TSC Barkod Sistemleri

HİZMETLERİMİZ

Barkod otomasyon sistemleri; market, mağaza, cash&carry gibi perakende ve toptan satış yapan işletmelerin yönetimsel ihtiyaçlarına cevap vererek karlılığı ve verimliliği artırır. Sistemin sağladığı hız ve kontrol, satış sürecini kısaltır, personel sayısını azaltır, verimliliği, müşteri memnuniyeti ve karlılığı artırır..
Bakım ve destek sözleşmesi müşterilerimiz için her şeyden önce süreklileştirilmiş eğitim demektir. Bakım ve destek sözleşmesi kapsamında alacağınız destek masası hizmetleri, dinamik bir yapısı olan mağazacılık sektöründe her an ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlar ve karşılaştığınız sorunlar için sizi yönlendirecek ve verimli kullanmanızı sağlayacaktır.
Proje aşamasında yapılacak hatalar bazen felaketlere yol açabilir. Bu sebeple projeler, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Emniyet faktörünü en uygun şekilde yerine getirirken ekonomi ve estetik faktörleri de unutmamalıdır..
MTL Bilişim Teknik Servisimiz sürekli eğitim, sektörel gelişmeleri kesintisiz takip, kişisel ve sosyal gelişim konularında daha etkin bir yapıya gelmiş ve daha ileri düzeylere ulaşmayı da amaç edinmiştir.

SON HABER KAYNAĞI

Scroll to Top