Güncel görseller yükleniyor %98..

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR


Teknoloji sektörünün takipçilerine maksimum fayda sunmayı kendine amaç edinmiş,
teknoloji sektörünün en yeni ve güncel bloğundasınız.

Apple Garanti Türkiye'de geçerli değil.

Bilişim şirketi Apple, Türkiye'yi uluslararası garanti listesinden çıkardı. Yurt dışından satın alınan Apple ürünleri artık Türkiye'de garanti kapsamında değil. Apple Türkiye temsilcisi, "Uluslararası garanti artık Türkiye'de geçerli değil.

Daha Fazlası..

Microsoft Surface Hub sevkiyatına başladı.

Microsoft, ertelemelerin ardından Surface Hub adını taşıyan dev ekranının kurumsal müşterilere sevkiyatına başladı. Duvara monte edilebilen bir tablet niteliğinde olan Surface Hub, 55 inç HD ve 84 inç 4K ekranlı olmak üzere iki farklı versiyonla geliyor.

Daha Fazlası..

Samsung Apple için panel üretecek

Apple‘ın iPhone’larda OLED ekran kullanmaya başlayacağına dair haberler bir süredir konuşuluyor. Son haberlere göre, Cupertino merkezli şirketin en büyük rakiplerinden Samsung, 2017’den itibaren 5.5 inç OLED iPhone paneli üretmeye başlayacak.

Daha Fazlası..

SEO’nun Girişimlere Etkisi

Günümüzde bir girişimcinin başarılı olabilmesi için pek çok kriteri yerine getirebiliyor olması gerekir. Artan piyasa rekabeti, ürün çeşitliliği, teknolojideki gelişmeler ve kullanıcı davranışlarındaki değişiklikler, bir girişimin başarılı ya da başarısız olmasında en önemli etkenlerdir.

Daha Fazlası..
Scroll to Top