Güncel görseller yükleniyor %98..

Online Destek

Teknik destek ekibi ile neler yapabileceğinizi şimdi öğrenin..
Teknik Destek Servisi

MTL Bilişim Teknik Servisi

MTL Bilişim Teknolojileri tarafından yerinizde detaylı bir teknik analiz yapılarak ürününüzün tüm ihtiyaçları ve eksikleri düzensizlikleri belirleyerek işleminiz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren bir analiz raporunuz hazırlanır.

Yerinde hizmet servisi, periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz yerinizi ziyaret ederek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakım ve onarımı yapılacaktır.

Uzaktan destek, MTL Bilişim Teknolojileri rakiplerinden farklı kılan başka bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde internet erişimi olan iş yerinize, ofisinize ve evinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek, sanki bilgisayarınızın başındaymış gibi problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

Telefonla hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz teknik servisimiz, sorunlarınıza en pratik ve kalıcı çözümleri sunacaktır. MTL Bilişim Teknolojileri müşterilerin istekleri doğrultusunda müşterisinin gerekli gördüğü ve kendisinin uzman olduğu ürünler ve sistemler konusunda müşterileri ile zaman bazlı sözleşmeler yapmaktadır.

Çağrı başına teknik servis hizmetleri, garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan bilgisayar, notebook ve sistem donanımları, lcd ve led televizyon tv teknik servis tamir ve bakım, güvenlik kameraları ve alarm sistemleri, merkezi uydu sistemleri, görüntü ve ses sistemleri, endüstriyel elektronik kart tamiri, web sitesi tasarımı revizyonları ve barkod sistemleri gibi konularda çözüm üretme , yeni kurulum ve arızalı ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile çağrı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız.
Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

0
Telefon Destek

TELEFON DESTEK

Şu an 1 Müşteri temsilcisi müsait.

+90 (232) 341 0 500

6
E-Posta Destek

E-POSTA DESTEK

Ortalama Yanıt Süresi 2 saat.

destek@mtlbiltek.com

1
Kullanıcı Uzak Destek

CANLI DESTEK

Bağlantı sayısı 2 Kullanıcı.

www.mtlbiltek.com

Scroll to Top