Güncel görseller yükleniyor %98..

Hakkımızda ®

MTL Bilişim Teknolojileri | mtlbiltek.com Hakkında..
Hakkımızda Firmamız

Kalite İstatistikleri

2015 - 2023 Her zaman, en iyisi için. 100%
2012 - 2014 Kalite, Destek, Servis Hızı 83%
2010 - 2012 Kalite, Destek, Servis Hızı 68%

MTL Bilişim Teknolojileri ® 2010'dan beri;

Kalitesiyle ve başarısıyla tüm ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. İlke ve Değerlerimiz, Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri tatmini, her şeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları en yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak, mükemmel ürün ve hizmetler sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır.

Firmamız 2010 yılında kuruluşumuz itibari ile bir süre başarıyı ve kaliteyi esirgemeksizin faaliyet göstererek alternatif düşüncelerimiz ile 2012 yılında bir çok projeye imza atarak, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik Güvenlik Çözümleri, "Bilgisayar, Notebook Elektronik Çevre Donanım ve Yazılım Teknik Servisi, Lcd Led Plazma Televizyon Tv. Tamiri Teknik Servisi, Cctv ahd ip analog Güvenlik Kameraları ve Yangın Alarmı Sistemleri Teknik Servisi, HD Merkezi Uydu Sistemleri Teknik Servisi, Endüstriyel Elektronik Kart Tamiri, Görüntü ve Ses Sistemleri, Grafik Tasarım Web Sitesi Logo Çalışması, Barkod Yazılım Sistemleri" alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ana felsefemiz olup, çalışmalarımız kapsamında kalite yönetim sistemine ve ilgili tüm yasal şartlara uymayı taahhüt ederiz.

İşlere farklılık getirmek yetenekli ve tutkulu kişilerin başarısıdır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


En iyi firmalar ile çözüm ortaklığımız eşliğinde büyük liderler ile çalışmak her zaman ayrıcalıktır.

Nvidia
Samsung
Microsoft
Intel
Google
Creative
Dell
Adobe
Scroll to Top