Güncel görseller yükleniyor %98..

Kamera Sistemleri

Analog, AHD ve IP Kamera Sistemleri, Kurulum Satış ve Onarım Servisi..

Profesyonel Teknik Servis Samsung, Hikvision, Neutron ve Cenova

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun Güvenlik Sisteminizi belirlemeniz için ihtiyacınıza uygun ürünleri seçmenize yardımcı olalım.
Siz kendinizi güvende hissederken servis personellerimiz sistem kurulum işlemini gerçekleştirsin.

Servis Talebi Destek

Ücretsiz Keşif Formu

Formu doldurarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Plus

Kamera Sistemleri (CCTV Ürünleri)

Şirketimiz, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

MTL Bilişim bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Karel ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve şirketimizin eğitimli personeli ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

Ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmakta ve uygun koşullarla siz müşterilerimize sunmaktayız.

CCTV Kamera Sistemlerim

Kamera sistemleri güvenlik ve sahip olduğunuz evde, işyerinde neler olup bittiğini anlamanız için kullanılan sistemlerdir. Kamera Güvenlik sayesinde istediğimiz her yeri her vakit, 7 gün 24 saat boyunca izleyebilir ve kayıt altına alabiliriz. Güvenlik ve izleme amaçlı kullanılan Güvenlik kameraları sizi daha da güvende tutma amaçlı kullanılmaktadır.

Canlı / Kayıttan Uzaktan VIDEO İZLEME

Internete bağlı cihazınızdan istediğiniz anda tüm kameraları canlı olarak takip edebilir ve 14 güne kadar geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz. Bulut ortamında kayıt yapma seçeneği sayesinde, kameranız zarar görse bile videolarınız 3. kişilere karşı MTL Bilişim güvencesiyle koruma altında olur.HEMEN TEKLİF ALIN!
Scroll to Top