Güncel görseller yükleniyor %98..

Tablet

Tablet, yedek parça ve onarım servisi..

Ücretsiz TABLET Teknik Servis Talebi

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi! Servis işlemlerinizi web sitemiz üzerinden online gerçekleştirin %10 indirim kazanın!

Tablet iPad Apple Servisi
Plus

Tablet ve iPad Teknik Servis

MTL Bilişim profesyonel kadrosu ile tablet arızalarını gideren ve hızlı onarım yapan bir şirkettir. Türkiye 'de MTL Bilişim Teknolojileri iş birliği ile Avrupa 'da kazandığı tecrübeyle tablet tamir hizmeti vermektedir.

Tablet tamiri için Türkiye genelinde bir çok bayi sayısı bulunan, hızlı ve sorunsuz onarım hizmetiyle size Bayraklı İZMİR 'de bulunan merkez şubesinde tablet cihazınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Şehir dışında olan müşterilerimiz onarım sürecini korgo hizmeti kullanarak başlatabilirsiniz.

Apple iPad, Samsung Galaxy modelleri, General Mobile GM modelleri, Casper, Vestel, Piranha modellerinde orijinal parçalar ve uzman ekibimizle tablet tamiri yapmaktayız. Tablet dokunmatik ekran değişimi, tablet lcd ekran değişimi, tablet şarj soketi değişimi, tablet batarya değişimi, tablet yazılım yükleme, tablet şifre kırma, tablet format atma gibi tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Çok hassas olan tablet bilgisayarınızın ekranı kırıldıysa, büyük bir özenle gerekli operasyonları gerçekleştiriyoruz. Bu gerekli operasyonlar çerçevesi içerisinde şayet cihazınızın yurt içerisinde yedek parça temini yoksa yurt dışından siparişleri verilerek bu yedek parçaları sizin için temin ediyoruz.

Tablet bilgisayarınızın şarjı çabuk bitiyor ya da şarj olmuyorsa, bataryanın doğru kullanımı konusunda sizi bilgilendirerek bataryanızın kullandan dolayı aşırı yıpranmasını önlüyoruz. Ayrıca donanım ihtiyacınızı karşılayarak, tablet bilgisayarınızı tamir ediyoruz. Yeni pil yada şarj cihazı arızaları durumunda bu gibi ekipmanların size garantili olarak satışını gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınızın ne olduğunu biliyorsanız Yedek Parça linki üzerinde bulunan form aracılığıyla bize ihtiyacınızı belirtebilirsiniz.

Tablet bilgisayarınıza dökülen sıvı büyük arızalara sebep verebilir ve sıvı temasından kaynaklı arızalar size çoğu serviste problem çıkaracak bir durumdur. Biz sıvı teması olmuş cihazlar konusundaki çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştirdikten sonra, Maksimum Bilişim güvencesi altına alarak çözüm sonrasında da cihazınızın size problem olmasını engelliyoruz. Sıvı teması kaynaklı sizlerin yaşamış olduğu bu arızanın özel ekipmanlar yardımıyla maksimum düzeyde performans ile bakım, onarım ve tamir gibi ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler tamamen Maksimum Bilişim güvencesi altındadır.

Tablet bilgisayarınızdan internete giremiyorsanız, Teknik Servisimiz donanım ya da program ihtiyacına göre gerekli işlemleri yapar. Bu işlemleri sizin cihazınıza en kısa zamanda uygulayarak zamandan kazanmanızı ve mutlu referanslarımız arasında bulunmanızı garanti eder.

Cihazınızın yaşamış olduğu arızalar her ne olursa olsun mutlaka son kullanıcı olarak gerekli ayarların yapılması gerekir. Bu ayarların tümü düzenlenerek yine sizin belirttiğiniz program yada ayar özelliklerinde kurulumları ve senkronizasyonları sağlanır. Size cihazınız istediğiniz şekilde teslim edilir.

Tablet bilgisayarınıza yüklediğiniz birçok programla ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Hatta bilgisayarınızı kullanamayacak kadar yavaşlama ve takılma gözlemlediyseniz, Teknik Servisimiz maksimum performans alacağınız uygulamaları GBT-SB yada Chech-Up hizmetimiz doğrultusunda gerçekleştirir.. Bu hizmetimiz cihazınızdaki virüsleri temizleyerek, cihazınızdaki performans düşüklüğüne etki eden faktörlerin yok etme temeline dayanır. Cihazınızın kullanım oranına bağlı olarak ilk günkü kadar hızlı çözümler üretebilmekteyiz.

KARGO HİZMETİYLE TÜM TÜRKİYE ’deyiz. | Kargo hizmeti kullanarak arızalı telefonunuzun onarımını başlatabilirsiniz.

Scroll to Top